Azərbaycan I Divizionu
2021/2022-ci illər mövsümü

Təqvim

I dövrə
 

I tur
 

14 sentyabr

1.“Kəpəz” (Gəncə) – “Qəbələ-2” (Qəbələ)
2. “Neftçi-2” (Bakı) – “Sabah-2” (Bakı)
3. “Keşlə-2” (Bakı) - “Zaqatala” (Zaqatala)


15 sentyabr

4. “Sumqayıt-2” (Sumqayıt) – “Qaradağ Lökbatan” (Bakı)
5. “Turan Tovuz” (Tovuz) – MOİK (Bakı)
6. “Səbail-2” (Bakı) – “Zirə-2” (Bakı) 


II tur
 

21 sentyabr

7. MOİK – “Səbail-2”
8. “Sabah-2” – “Keşlə-2”
9. “Qəbələ-2” – “Neftçi-2” 

22 sentyabr

10.“Qaradağ Lökbatan” – “Kəpəz”
11. “Qarabağ-2” – “Sumqayıt-2”
12. “Zaqatala” – “Turan Tovuz”
 

III tur
 

28 sentyabr

13. “Kəpəz” – “Qarabağ-2”
14. “Neftçi-2” – “Qaradağ Lökbatan”
15. “Keşlə-2” – “Qəbələ-2”

29 sentyabr

16. “Turan Tovuz” – “Sabah-2”
17. “Səbail-2” – “Zaqatala”
18. “Zirə-2” – MOİK


8 oktyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Finlandiya U-21

9 oktyabr: DÇ-2022 – Azərbaycan – İrlandiya

12 oktyabr: DÇ-2022– Serbiya – Azərbaycan

12 oktyabr: AÇ - Azərbaycan U-21 – Xorvatiya U-21

 

IV tur


14 oktyabr

19. “Sabah-2” – “Səbail-2”
20. “Qəbələ-2” – “Turan Tovuz”
21. “Qarabağ-2” – “Neftçi-2” 

15 oktyabr

22. “Qaradağ Lökbatan” – “Keşlə-2”
23. “Sumqayıt-2” – “Kəpəz”
24. “Zaqatala” – “Zirə-2”

 

V tur
 

19 oktyabr

25. “Neftçi-2” – “Sumqayıt-2”
 26. “Keşlə-2” – “Qarabağ-2”
 27. “Səbail-2” – “Qəbələ-2” 

20 oktyabr

28. “Zirə-2” – “Sabah-2”
29. MOİK – “Zaqatala”
30. “Turan Tovuz” – “Qaradağ Lökbatan” 

 

VI tur
 

26 Oktyabr

31. “Sabah-2” – MOİK
32. “Qəbələ-2” – “Zirə-2”
33. “Qaradağ Lökbatan” – “Səbail-2”


27 oktyabr

34. “Qarabağ-2” – “Turan Tovuz”
35. “Sumqayıt-2” – “Keşlə-2”
36. “Kəpəz” – “Neftçi-2”

 

VII tur
 

2 noyabr

37. “Keşlə-2” – “Kəpəz”
38. “Zaqatala” – “Sabah-2”
39. “Səbail-2” – “Qarabağ-2”


3 noyabr

40. “Zirə-2” – “Qaradağ Lökbatan”
41. MOİK – “Qəbələ-2”
42. “Turan Tovuz” – “Sumqayıt-2


11 noyabr: DÇ-2022 - Azərbaycan – Lüksemburq

12 noyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Avstriya U-21

14 noyabr: DÇ-2022 – Azərbaycan – Qətər

16 noyabr: AÇ – Azərbaycan U-21 – Norveç U-21

 

 

VIII tur
 

17 noyabr

43. “Qəbələ-2” – “Zaqatala”
44. “Qaradağ Lökbatan” – MOİK
45. “Qarabağ-2” – “Zirə-2”


18 noyabr

46. “Sumqayıt-2” – “Səbail-2”
47. “Kəpəz” – “Turan Tovuz”
48. “Neftçi-2” – “Keşlə-2”
 

IX tur
 

23 noyabr

49. “Turan Tovuz” – “Neftçi-2”
50. “Səbail-2” – “Kəpəz”
51. “Zirə-2” – “Sumqayıt-2”


24 noyabr

52. MOİK – “Qarabağ-2”
53. “Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan”
54. “Sabah-2” – “Qəbələ-2”



Ehtiyat gün
27 noyabr


X tur
 

30 noyabr

55. “Qaradağ Lökbatan” – “Sabah-2”
56. “Qarabağ-2” – “Zaqatala”
57. “Sumqayıt-2” – MOİK


1 dekabr

58. “Kəpəz” – “Zirə-2”
59. “Neftçi-2” – “Səbail-2”
60. “Keşlə-2” – “Turan Tovuz”

 

XI tur


6 dekabr

61. “Zaqatala” – “Sumqayıt-2”
62. “Qəbələ-2” – “Qaradağ Lökbatan”
63. MOİK – “Kəpəz”


7 dekabr

64. “Səbail-2” – “Keşlə-2”
65. “Sabah-2” – “Qarabağ-2”
66. “Zirə-2” – “Neftçi-2” 

 

XXII tur


17 dekabr

67. “Qarabağ-2” – “Qəbələ-2”
68. “Sumqayıt-2” – “Sabah-2”
69. “Kəpəz” – “Zaqatala”


18 dekabr

70. “Neftçi-2” – MOİK
71. “Keşlə-2” – “Zirə-2”
72. “Turan Tovuz” – “Səbail-2”

 

XIII tur
 

22 dekabr

73. “Zirə-2” – “Turan Tovuz”
74. MOİK – “Keşlə-2”
75. “Zaqatala” – “Neftçi-2”


23 dekabr

76. “Sabah-2” – “Kəpəz”
77. “Qəbələ-2” – “Sumqayıt-2”
78. “Qaradağ Lökbatan” – “Qarabağ-2”

 

II dövrə
 

2022-ci il

 

XIV tur


15 fevral

79. “Qaradağ Lökbatan” – “Sumqayıt-2”
80. “Qəbələ-2” – “Kəpəz”
81. “Sabah-2” – “Neftçi-2”


16 fevral

82. “Zaqatala” – “Keşlə-2”
83. MOİK – “Turan Tovuz”
84. “Zirə-2” – “Səbail-2”

 

XV tur


22 fevral

85. “Səbail-2” – MOİK
86. “Kəpəz” – “Qaradağ Lökbatan”
87. “Keşlə-2” – “Sabah-2”

23 fevral

88. “Neftçi-2” – “Qəbələ-2”
89. “Turan Tovuz” – “Zaqatala”
90. “Sumqayıt-2” – “Qarabağ-2”

 

XVI tur
 

1 mart

91. “Qarabağ-2” – “Kəpəz”
92. “Qaradağ Lökbatan” – “Neftçi-2”
93. “Qəbələ-2” – “Keşlə-2”


2 mart

94. “Sabah-2” – “Turan Tovuz”
95. “Zaqatala” – “Səbail-2”
96. MOİK – “Zirə-2”


5 mart
Ehtiyat gün

 

XVII tur


8 mart

97. “Zirə-2” – “Zaqatala”
98. “Səbail-2” – “Sabah-2”
99. “Turan Tovuz” – “Qəbələ-2”


9 mart

100. “Keşlə-2” – “Qaradağ Lökbatan”
101. “Neftçi-2” – “Qarabağ-2”
102. “Kəpəz” – “Sumqayıt-2”

 

XVIII tur


15 mart

103. “Sumqayıt-2” – “Neftçi-2”
104. “Qəbələ-2” – “Səbail-2”
105. “Qaradağ Lökbatan” – “Turan Tovuz”


16 mart

106. “Sabah-2” – “Zirə-2”
107. “Zaqatala” – MOİK
108. “Qarabağ-2” – “Keşlə-2”


21-29 mart: milli yığma komandaların rəsmi təlim-məşq və oyun günləri

25 mart: AÇ – Azərbaycan U-21 – Estoniya U-21

 

XIX tur
 

30 mart

109. MOİK – “Sabah-2”
         110. “Zirə-2” – “Qəbələ-2”
111. “Səbail-2” – “Qaradağ Lökbatan”

1 aprel

112. “Turan Tovuz” – “Qarabağ-2”
113. “Keşlə-2” – “Sumqayıt-2”
114. “Neftçi-2” – “Kəpəz”

 

XX tur


5 aprel

115. “Kəpəz” – “Keşlə-2”
116. “Sumqayıt-2” – “Turan Tovuz”
117. “Qarabağ-2” – “Səbail-2”


6 aprel

118. “Qaradağ Lökbatan” – “Zirə-2”
119. “Qəbələ-2” – MOİK
120. “Sabah-2” – “Zaqatala”

 

XXI tur


12 aprel

121. “Zaqatala” – “Qəbələ-2”
122. MOİK – “Qaradağ Lökbatan”
123. “Zirə-2” – “Qarabağ-2”


13 aprel

124. “Səbail-2” – “Sumqayıt-2”
125. “Turan Tovuz” – “Kəpəz”
126. “Keşlə-2” – “Neftçi-2”

 

XXII tur


18 aprel

127. “Neftçi-2” – “Turan Tovuz”
128. “Qəbələ-2” – “Sabah-2”
129. “Sumqayıt-2” – “Zirə-2”


19 aprel

130. “Qarabağ-2” – MOİK
131. “Qaradağ Lökbatan” – “Zaqatala”
132. “Kəpəz” – “Səbail-2”

 

XXIII tur


27 aprel

133. “Sabah-2” – “Qaradağ Lökbatan”
134. “Zaqatala” – “Qarabağ-2”
135. MOİK – “Sumqayıt-2”


28 aprel

136. “Zirə-2” – “Kəpəz”
137. “Səbail-2” – “Neftçi-2”
138. “Turan Tovuz” – “Keşlə-2”

 

XXIV tur


3 may

139. “Keşlə-2” – “Səbail-2”
140. “Neftçi-2” – “Zirə-2”
141. “Sumqayıt-2” – “Zaqatala”


4 may

142. “Qarabağ-2” – “Sabah-2”
143. “Kəpəz” – MOİK
144. “Qaradağ Lökbatan” – “Qəbələ-2”

 

XXV tur


11 may

145.“Qəbələ-2” – “Qarabağ-2”
146. “Sabah-2” – “Sumqayıt-2”
147. “Zaqatala” – “Kəpəz”
148. MOİK – “Neftçi-2”
149. “Zirə-2” – “Keşlə-2”
150. “Səbail-2” – “Turan Tovuz”

 

XXVI tur

17 may

151. “Turan Tovuz” – “Zirə-2”
152. “Keşlə-2” – MOİK
153. “Neftçi-2” – “Zaqatala”
154. “Kəpəz” – “Sabah-2”
155. “Sumqayıt-2” – “Qəbələ-2”
156. “Qarabağ-2” – “Qaradağ Lökbatan”